Bebek Oyuncakları

Bebek Oyuncakları

Dünyaya gözlerini açan bebeğin eğitimi ilk andan itibaren hızla başlar. Annesinin kokusunu alarak, ailesinin sesini duyarak, içgüdüsel olarak ve açlığı ile anne memesini arayıp bularak ve bu esnada çoğu zaman annesinin parmağına yapışıp onu sıkarken hissettikleri onun görme hariç 4 duyusun en aktif olduğu ilk anlarıdır. Önce göz kapakları hemen ardından da yavaşça açılan gözleriyle önce ışığı, ardından siyah, kırmızı gibi keskin renkleri fark etmeye başlayarak 5 duyu hemen tamamlanmış olacaktır. Ailesinin odak noktası olduğu için zaten tüm aile onu farklı bilgilerle besleyeceklerdir ama uzmanlar tarafından bebeğin gelişimi göz önüne alınarak eğitimini eksiksiz yapabilmeleri için farklı dönemler için farklı bebek oyuncakları tasarlanmıştır ve bunlar yeni araştırmalarla hızla gelişmekte, günden güne çocuklara sunulan oyuncak çeşitleri çoğalmaktadır. Tüm riskli durumlar değerlendirilerek birbirinden bağımsız ama paralel yürütülen oyuncak güvenlik standartları tüm dünyanın önceliğindedir. Güvenlik detayları eksiksiz olarak düşünülmüş bebek oyuncakları ile aileler hem eğiticiliği hem de güvenliği ön plandaki tutarak ilk gününden itibaren bebeklerini gerekli bebek oyuncaklarıyla desteklemektedirler.

Erkek Bebek Oyuncakları

Bebek Oyuncakları özellikle duyu organlarına dönük planladığı kadar bunların kullanılması zihinsel gelişimi de geliştirir. Bebekler için bebek oyuncakları zeka gelişimini çevre faktörleri absorbe edilebilme gücüyle doğru orantılıdır. Duyu organlarını kullanabilme kabiliyeti gelişen çocuğun algısı da gelişir, çıkarımları, sebep sonuç ilişkileri gelişir. Atınca çıkan ses, çekince çıkan parçası, tutabildiği ve tutmaya çalışıp tutmadığı minik parçaları, çıkarttığı sese karşılık reaksiyon veren oyuncağı gibi farklılıklar onun düşünme ve anlama kabiliyetini destekleyecektir. Bu sebeple aslında oyuncak olarak veya çevreden oyuncak niyetine bulduğu herhangi bir şey onun ilgisini çektiği sürece düşünme ve anlama kabiliyetine de dolayısı ile destek olacaktır. Burada dikkati çekmek istediğimiz bir şey; oyuncak olmayan şeylerin de bebek oyuncakları gibi oynanması risk içermediği sürece uygun olabilir ama bir yetişkin gözetiminde olması ekstra önemli olacaktır.

Kız Bebek Oyuncakları

Ebeveynlerin bakımına muhtaç olan küçük bebekler, ilk birkaç yıl içerisinde büyük bir dikkate yakından takip edilmelidir. Her türlü ihtiyacı ebeveynler tarafından karşılanan çocuklar, gün geçtikçe algısı çoğalan canlılar olarak hepimizin sevgisini kazanmış durumdadırlar. Çocukların ihtiyacını ebeveynler karşılarken, hem kaliteli hem de sağlıklı seçenekler üzerinde durmak gerçekten çok önemlidir. Çocukların eğlenmesi ne keyifli zamanlar geçirmesine ve eğitimine katkı sağlayan araç ve gereçler, büyük bir dikkatle ve özenle seçilmelidir.

Kişisel gelişim konusunda çok gerekli olan bebek oyuncakları, bebeklerin ve çocukların sağlıklı gelişimine gerçekten önemli derecede katkı sağlamaktadır. İleride sosyal hayata atılmadan önce küçük yaşta kendini geliştirmesi gereken çocuklar, bunu kaliteli bebek oyuncakları desteği yardımıyla rahatlıkla başarabilirler. Bebekleriniz için veya çocuklarınız için en iyi bebek oyuncaklarını seçmekten geri kalmayın. Sayfalarımızda sizin için hazırlanmış çok farklı ve özel modeller, isteğinize uygun ve problem çözücü özelliği ile çocuklarımız adına da eğlenceli bir seçenek olacak.

Eğitici Bebek Oyuncakları

Hem yaşına göre hem de cinsiyetine göre çocuklar için çok fazla bebek oyuncakları çeşitliliği gerekli ve önemli bir konudur. Çocukların eğitimine ve gelişimine katkı sağlayan, aynı zamanda zekâ seviyesini geliştiren oyuncak modelleri çok önemlidir. Küçük çocuklar bebek oyuncaklarını ağzına götürebilir veya farklı şekillerde onunla oynayabilir. Tüm bu alternatifler ve farklı senaryolar gözden geçirildiği zaman, oyuncak malzemesinde ki hijyen ve kalite çok büyük önem kazanıyor. Bizim sizin için hazırlamış olduğumuz olağanüstü seçenekler, kaliteli bir oyuncaktan beklentinizi en iyi şekilde karşılayacak özelliğe sahiptir.

Bebek oyuncakları çeşitleri ve özellikleri ihtiyaç karşılayan birbirinden güzel modeller sayesinde, çocuğunuz eğlenebilir sizde kafası rahat bir şekilde onu izleyebilirsiniz. Bu değişik bebek oyuncakları modellerinin aynı zamanda çocuğunuzun zekâ gelişimine yaptığı katkıyı da aklınızdan çıkarmayın. Her biri özenle ve itina ile hazırlanmış mükemmel oyuncak alternatifleri, çocuğunuzun büyük heyecan duymasın abi siz ebeveynlerin mutlu olmasına katkı sağlayacaktır.

Ucuz Bebek Oyuncakları

Doğduğu ilk günden itibaren gelişimi gözle izlenebilecek kadar hızlı ilerleyen bebeğin objelere ve çevresel faktörlere ilgi ve tepkisinin hızla geliştiğini göreceksiniz. İlk aylarda zamanının büyük çoğunluğunu emmek, gaz çıkartmak, altının değiştirilmesi ve nihayet uyuyarak geçiren bebeğin çevre ile ilişkisi sınırlıdır. Ancak 2.aylardan itibaren özellikle emme sırasında annesinin elleri ve yüzüne odaklanan bebeğin ilgi alanı genişlemeye başlar. Bu dönemden itibaren Bebek Oyuncakları devreye girmeye başlar. Tüysüz kumaştan bir yatak oyuncağını gözetiminiz dahilinde verdiğinizde onu incelediğini, özellikle emerek tadını ve dokusunu incelediğini göreceksiniz. İlerleyen günlerde uyku arası zamanları uzadıkça, görme yetisi de arttıkça kavrama kabiliyetine uygun tasarlanmış biraz daha sert bebek oyuncakları sesi ve renkleri de ilgisini çekmeye başlar. Uzun uzun incelemeler yapar. Hemen ardından 6.aydan itibaren artık kendi kendine oturabilme zamanı gelen bebeğin oyuncaklarları daha komplikeleşmeye başlamıştır. Hemen ardından önce emekleme, sonra sıralama, sonra yürüme adımlarıyla ilerleyen bebeğin kabiliyet ve merakları dolayısı ile öğrenebilme kabiliyeti hızla gelişmiş olacaktır. İlk 3 ay, 6.ay, 9.ay, 12.ay, 15.ay, 18ay ve 24 ay bebeklerinin bebek oyuncakları büyük çapta birbirinden farklı olacaktır ve yetişmesini desteklemek adına öngörülen ve desteklenmesi beklenen de budur.

Bebek Oyuncakları Fiyatları

Ticaretin başarıya ulaşabilmesi için insanların alım gücü mutlaka değerlendirilmelidir. En kaliteli ve en güzel bebek oyuncakları seçeneklerini sunduğumuzu iddia ediyoruz. Aynı zamanda ürünlerin yanında yazan kampanyalı fiyatlar, oyuncak alışverişi için ne kadar doğru bir adreste olduğunuzu size daha net gösterecektir. Kişisel gelişime ve zekâ gelişimine katkı sağlayan mükemmel bebek oyuncakları çeşitleri, son derece kaliteli malzemeden yapılmış ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmiştir.

Burada ürün karşılaştırması yapmak ve değerlendirmeyi daha objektif bir çerçeveden ortaya koymak mümkün. Bebek oyuncakları kalitesiyle olduğu gibi fiyatlarıyla da göz kamaştırıcı bir seçenek olduğunu küçük çocuklara ve siz ebeveynlere gösteriyor. Buradan tercih ettiğiniz ürün en kısa zamanda ücretsiz kargo avantajları ile birlikte evinize ulaşacaktır. Sizin için özenle hazırladığımız birbirinden güzel bebek oyuncakları, çocukların eğlenmesi ve gelişmesi için gerçekten mükemmel bir seçenek olduğunu her şekilde gösteriyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 >